BMW kierowca
Źródło: policja.pl

Nietrzeźwy kierowca BMW pędził autostradą 248 km/h. Mogło dojść do wielkiej tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
24 Listopada 2020

BMW to marka samochodów, która rozbudza wyobraźnie wielu kierowców. Czasami jednak działa zbyt skutecznie i radykalnie, przegrzewając ich zwoje mózgowe. Pewien kierowca postanowił pędzić autostradą aż 248 km/h. Był pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu.

Nietrzeźwy 23-latek szalał po autostradzie swoim BMW. Pędził 248 km/h będąc pod wpływem środków odurzających. Mogło dojść do wielkiej tragedii.

Głupota, brawura, nadmierna prędkość oraz alkohol. To główne czynniki, które odpowiadają za tragiczne wypadki na polskich drogach. Czasami wszystko się ze sobą łączy, wówczas mamy do czynienia z prawdziwym piratem drogowym, który nie powinien wsiadać za kółko.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko

2. Zdjęcie kolejki przed polskim szpitalem obiegło sieć w błyskawicznym tempie. Prawda wyszła na jaw

3. Wstrząsający wypadek w Myślenicach. Upadł na jezdnię i został przejechany przez osobówkę

Policjanci z znanej grupy SPEED, dokonali niezwykłego zatrzymania, skutecznie eliminując z ruchu drogowego kolejnego pirata drogowego. Do złapania 23-letniego mężczyzny doszło w niedzielę 22 listopada w godzinach porannych.

Młody kierowca pędził łańcuckim odcinkiem autostrady A4, mając na liczniku blisko 250 km/h. W takiej sytuacji policja musiała odpowiednio zareagować.

BMW 248 Km/h

Mężczyzna jadący osobowym BWM wzbudził zainteresowanie mundurowych, ponieważ gnał z ogromną prędkością, oraz podczas wyprzedzania nie sygnalizował zmiany pasa ruchu. W wyniku jego głupoty i skrajnej nieodpowiedzialności mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Wielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoWielka szpula z kablem sparaliżowała Kalisz. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

Okazało się, że za kierownicą siedział młody, 23-letni Oprócz niego w pojeździe znajdowali się dwaj pasażerowie. Widać było, że wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Badanie alkomatem jasno wykazało, że młody kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu. Miał on bowiem aż 2 promile alkoholu we krwi.

Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdniNoga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdniCzytaj dalej

Funkcjonariusze zbadali mężczyznę na obecność środków odurzających. Jak się potem okazało, pirat drogowy prowadził również pod wpływem narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano mu również krew do badań na zwartość alkoholu i środków odurzających. Oczywiście stracił również swoje prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Zobacz także:

1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

2. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News

3. Moc Porsche Taycan przerosła tego kierowcę. Parkując kompletnie zniszczył swój samochód - Wideo

4. Kobieta myślała, że okradają dom, a to 15-latek rozbił auto rodziców

5. Strajk na pasach zakończony potrąceniem. Kierowca dostawczaka wjechał w protestujący tłum - Wideo

6. 72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - Wideo

7. Skandaliczne zdjęcie obiegło internet. Szpital się tłumaczy

Następny artykuł