Bezpieczenstwo
Źródło: Viral Hog

Malutkie dziecko wybiegło na ruchliwą drogę. Przytomna reakcja kierowcy uratowała mu życie - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Grudnia 2020

Bezpieczeństwo na drodze po podstawa. Czasami jednak możemy być świadkami nietypowych zdarzeń, które mogą mieć swoje tragiczne konsekwencje. Poniższe wideo przedstawia przerażającą sytuację, która mogła zakończyć się o zdecydowanie gorzej.

Malutkie dziecko wybiegło na drogę. Mogło dojść do ogromnej tragedii. Kierowca zareagował w ostatniej chwili.

Bezpieczeństwo małych pociech to najważniejsza wartość dla każdego rodzica. Każdy dobry rodzic troszczy się i stara by jego dziecko w każdych warunkach nie było narażone na czyhające niebezpieczeństwa.

Czasami niesforność małych odkrywców, a także chwila nieuwagi, mogą mieć tragiczne konsekwencje. Chwile grozy przeżyli kierowcy oraz piesi, którzy byli świadkami pewnego nietypowego zdarzenia.

Do incydentu doszło jakiś czas temu, ale warto go przypomnieć, ponieważ może on przestrzec wiele osób, przed podobnymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się w każdej chwili, na każdym skrzyżowaniu.

To niezwykle niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Tuyen Quang w Wietnamie.

Gigantyczna tragedia w drodze do McDonalds. 14-latka straciła życie w przerażających okolicznościachGigantyczna tragedia w drodze do McDonalds. 14-latka straciła życie w przerażających okolicznościachCzytaj dalej

Dziecko weszło na ruchliwą drogę. Przytomna reakcja kierowcy, uratowała życie niemowlaka.

Kierowca TIR-a jechał jedną z lokalnych dróg, kiedy zauważył coś przerażającego. Malutkie dziecko weszło na ruchliwą drogę i nieświadome czyhającego na nie niebezpieczeństwa chciało przejść na drugą stronę jezdni.

Z drugiej strony nadjeżdżała ciężarówka, która gdyby nie sygnały dźwiękowe, zainicjowane przez autora nagrania, mogłaby potrącić małe dziecko.

Kierowcy obu ciężarówek postanowili działać szybko i zdecydowanie. Używając klaksonów chcieli zainteresować pobliskich mieszkańców do interwencji i zabrania dziecka w bezpieczne miejsce.

Chwilę potem na drodze zatrzymał się motocyklista, który postanowił zabrać dziecko z ruchliwej drogi. Wkrótce potem zjawiła się przerażona matka, która tylko na chwilę spuściła z oczu swoją pociechę.

Na szczęście całe zdarzenie miało swój pozytywny finał. Dziecku nic poważnego się nie stało. Stresującą podróż przez jezdnię zakończyło w ramionach swojej mamy.

Jak już wiemy, utrata skupienia, szczególnie za kierownicą może mieć swoje tragiczne konsekwencje. Jedna zła decyzja może spowodować bardzo poważny wypadek.

Źródło: Viral Hog

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl :

Następny artykuł