ZDrogi.pl
Severodvinsk life / Vk.com

Severodvinsk life / Vk.com

Bestialskie zachowanie na autostradzie. Pies zwisał na smyczy z pędzącego auta - Wideo

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Poniższy incydent jest przykładem kompletnie niezrozumiałego, a w zasadzie bestialskiego zachowania. Pracownicy zajmujący się odławianiem bezdomnych psów, ciągnęli psa za samochodem, powodując brutalną śmierć zwierzęcia. Wiadomo, że mężczyźni odpowiedzą za swój haniebny czyn.

W połowie grudnia ubiegłego roku rosyjskie portale społecznościowe obiegło szokujące nagranie. Materiał został nakręcony przez jednego z kierowców, którzy podróżowali lokalną autostradą na trasie Archangielsk-Siewierodwińsk

W pewnym momencie, z jednego z samochodów wypadł pies. Niestety, ale zwierzę, które wisiało na własnej smyczy, udusiło się podczas jazdy.

Wiadomo, że to szokujące wideo pojawiło się 18 grudnia 2020 roku, na jednej z rosyjskich grup. Autor nagranie chciał być anonimowy. Zarejestrował on brutalną śmierć psa, do której doszło w okolicach miejscowości Zaostrów. Dopiero jego stanowcza reakcja oraz głośne trąbienie, zmusiły kierowcę do zatrzymania pojazdu.

Co ciekawe, za ten haniebny czyn są odpowiedzialni pracownicy lokalnych służb, zajmujący się odławianiem bezpańskich zwierząt. Informację potwierdziła okręgowa inspekcja dozoru weterynaryjnego.

Wypadek USA

Młody kierowca uderzył w barierę. Jego pasażer dosłownie wystrzelił w powietrze - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Warto podkreślić, że samochody są wyposażone w specjalne klatki. Wiadomo, że w czasie tego incydentu, we wnętrzu auta znajdował się jedynie jeden pies. Taki stan rzeczy oraz fakt, że pies zwisał z samochodu, wciąż pozostają owiane tajemnicą.

Niestety, ale ofiarą bezmyślności oraz braki rozwagi, padł pies Jesse. Wiadomo, że mieszkał w okolicznej miejscowości. Jak podaje serwis 29. RU, został przygarnięty już jakiś czas temu przez swoich aktualnych właścicieli. Wcześniej włóczył się po okolicy wraz z innymi psami.

Zdjęcie: archiwum Julii Testowej

Zdjęcie: archiwum Julii Testowej

Warto dodać, że do zakończenia policyjnego śledztwa, pracownicy służby odławiającej, którzy tego dnia byli w samochodzie, zostali oficjalnie zawieszeni w swoje pracy. Otrzymali również zakaz związany z odławianiem zwierząt.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie zauważyli, że zwierzę wypadło z samochodu. Niektórzy sugerują, że nie chcieli tego widzieć, dlatego doszło do tragedii. Ocenę tego filmu pozostawiamy wam.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl
Podobne artykuły

Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >
Alkomat policyjny. Materiały Policyjne

Na drogach

Kościan. 18-latek jeszcze nie odebrał prawa jazdy, a już je stracił

Czytaj więcej >
16-latek rozbił toyotę rodziców. Materiały Policyjne

Na drogach

16-latek zabrał auto rodzicom. Jazdę zakończył na słupie

Czytaj więcej >
Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny. Doszło do groźnego wypadku.

Na drogach

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

Czytaj więcej >