Autobus był świadkiem przerażającej sytuacji
Źródło: Viral Life

Wideo - Starszy pan został bardzo brutalnie wyrzucony z autobusu. Palił papierosa w komunikacji miejskiej

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Lipca 2020

Nie od dziś wiadomo, że w komunikacji miejskiej palenie wyrobów tytoniowych jest stanowczo zakazane. W jednym z autobusów miejskich doszło do dantejskich scen. Palenie papierosa bardzo nie spodobało się jednemu z pasażerów. Zdecydował się on na bardzo drastyczny krok.

Autobus miejski miejscem dantejskich scen. Starszy Pan został wyrzucony siłą, po tym, jak zapalił papierosa.

Nikomu nie trzeba przesadnie przypominać, że w zarówno w tramwajach, jak i autobusach miejskich nie można palić papierosów. Można jasno powiedzieć, że takie zachowanie jest oznaką braku kultury. Pewien kierowca postanowił złamać ten zakaz i odpalić sobie papierosa.

Oczywiście, mężczyźnie niejednokrotnie zwracano uwagę, jednak to zupełnie nie przyniosło pożądanych efektów. Na jego nieszczęście jeden z pasażerów nie wytrzymał i w bardzo brutalny sposób wytłumaczył starszemu panu, że autobus to nie miejsce na palenie wyrobów tytoniowych.

Niezwykle kreatywny kierowca ciężarówki. Groźną usterkę naprawił długopisem. Otrzyma surową karęNiezwykle kreatywny kierowca ciężarówki. Groźną usterkę naprawił długopisem. Otrzyma surową karęCzytaj dalej

Starszy Pan został złapany za swoją torebkę, gwałtownie pociągnięty i dosłownie wyrzucony z autobusu. Jego mina jednoznacznie wskazuje, że nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Jedno jest pewne. Zachowanie obu stron jest godne potępienia. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem było powiadomienie kierowcy autobusu, który postąpiłby zgodnie z prawami mu przysługującymi.

Zobacz także:

1. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

2. Koszmarny wypadek. Ten kierowca zbyt dosłownie wziął słowa na rondzie prosto

3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

4. Przepisy są bezlitosne. Surowe kary za przejazd na żółtym świetle

5. Figle w aucie - Czy grozi za nie mandat? Wbrew pozorom to nie takie oczywiste

Następny artykuł