ZDrogi.pl
Kobieta wybiła się z nasypu. Przeleciała około 20 metrów. To cud, że przeżyla

YouTube: ViralHog

Auto osobowe poszybowało niczym w hollywoodzkim filmie - WIdeo

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Do okropnie wyglądającego wypadku doszło Yube City (Kalifornia, USA) 14 lipca. Zdarzenie zarejestrowała kamerka samochodowa przejeżdżającego w pobliżu pojazdu. Na nagraniu widać, jak auto osobowe wybija się z nasypu i szybuje przynajmniej przez kilkanaście metrów.

Jak czytamy w opisie nagrania - Podczas jazdy wczesnym rankiem z domu naszej córki, moja żona i ja nie mogliśmy zdecydować się, czy pojechać na śniadanie, czy z powrotem do naszego domu.

Dyskutowaliśmy przez około minutę i postanowiliśmy wrócić do domu, właśnie wspomniałem, że muszę umyć ciężarówkę i patrzyłem na moją żonę, na której twarzy nagle pojawiło się przerażenie. Spojrzałem w lewo i nacisnąłem hamulce, ponieważ wyglądało na to, że zaraz zderzymy się z samochodem, który dosłownie leciał w powietrzu. Za nim ciągnęło się coś, co wyglądało jak ogon komety. Nie zdawałem sobie sprawy, co to naprawdę jest, dopóki nie zatrzymało się na dachu zaledwie 26 stóp (około 8 metrów, przyp. red.) przede mną i moją rodziną w ciężarówce.

Chwilę później krzyknął nasz 11-latek. Przez dwa lub trzy dni żona bała się, że spotka nas taka sama sytuacja. Kazałem żonie zadzwonić pod numer 911 i zobaczyłem, że silnik w rozbitym aucie się pali, podbiegłem do samochodu od strony kierowcy i próbowałem otworzyć drzwi. Potem wróciłem do ciężarówki po dużą butelkę wody i szybko ugasiłem rozprzestrzeniający się pożar. Potem podszedłem do strony pasażera i spróbowałem otworzyć drzwi. Wtedy usłyszałem jęk z wnętrza samochodu.

Trudno było cokolwiek zobaczyć, ponieważ dach znajdował się na oparciach siedzeń. Zapytałem tę osobę, ile osób było w pojeździe, a ona odpowiedziała: „Jedna, tylko jedna”. Byłem zdumiony i zapytałem, czy może poruszać nogami. Nagle zobaczyłem, że kobieta próbuje się wydostać z miejsca. Powiedziałem „stop! Nie ruszaj się. Pomoc jest w drodze”.

Magyar Közút

Piła stołowa mogła zabić pracownika drogowego. Mężczyzna dosłownie oszukał śmierć - Wideo

CZYTAJ DALEJ

To niesamowite, że kobieta przeżyła ten okropny wypadek

Cały wypadek przypominał scenę żywcem wyjętą z jakiegoś hollywoodzkiego filmu. Gdy samochód autora nagrania zbliża się do zakrętu drogi, nagle z prawej strony widać wybijające się w powietrze auto. Pojazd ląduje kilkanaście metrów dalej, tuż przed autem, z którego pochodzi wideo.

Z materiału wynika, że niemal cały impet uderzenia przyjął na siebie przód pojazdu, który po „wylądowaniu” przewrócił się na dach. Co najbardziej zaskakujące, kierująca autem kobieta przeżyła. Doznała jedynie lekkich obrażeń.

Jak podają lokalne służby, kobieta poruszała się autem z prędkością 80-100 mil na godzinę (130-160 km/h) na drodze z ograniczeniem do 25 mil na godzinę (40 km/h).

Nagranie udostępniamy poniżej:Źródło: carscoops.com

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Podobne artykuły

Kierowca agresywny atak

Na drogach

Nowy Sącz. Agresywny pasażer rzucił się na kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mercedes wypadek w deszczu

Na drogach

Wypadek w trakcie ulewy. Dwa Mercedesy zderzyły się czołowo

Czytaj więcej >
Kierowca forda mondeo

Na drogach

Niepotrzebna eskalacja agresji na drodze. Winna była osoba trzecia - Wideo

Czytaj więcej >
Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince

Na drogach

Osobowe BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie. Młody kierowca nie miał szans na przeżycie

Czytaj więcej >
Kolizja parkingowa nie powiadomił poszkodowanej

Na drogach

Po "przycierce" obiecał kontakt z poszkodowaną. Nie wiedział, że jest nagrywany - Wideo

Czytaj więcej >
Ciężarówka kolizja z Sharanem

Na drogach

Próbował wyhamować kierowcę ciężarówki. Szybko tego pożałował - Wideo

Czytaj więcej >