ZDrogi.pl
Agresywna kobieta zaparkowała pod cmentarzem

YouTube: STOP CHAM

Agresywna kobieta zaparkowała na chodniku pod cmentarzem - Wideo

2 Listopada 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

1 listopada i okoliczne dni to idealny czas, aby wybrać się na groby najbliższych i zapalić ku ich pamięci znicz. To czas, który powinien być pełen zadumy i spokoju. Nie brakuje jednak kierowców, którzy zrobią wszystko, aby spacer z samochodu na cmentarz był jak najkrótszy.

Doskonale to widać na nagraniu, które zostało zarejestrowane najprawdopodobniej na warszawskich Powązkach. Widzimy na nim kobietę, która przyjechała białym BMW - prawdopodobnie na cmentarz właśnie.

Przypominająca swoim ubiorem (i gustem motoryzacyjnym) bohaterki programu „Królowe życia” potraktowała chodnik jak parking - przy okazji zastawiając część miejsca dla niepełnosprawnych.

Autorzy nagrania chcieli dać kobiecie do zrozumienia, gdzie popełniła błąd... ta jednak zareagowała dość agresywnie. Jak? Zobaczcie sami.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

CZYTAJ DALEJ

Wszystkich świętych to wyjątkowo stresujący okres dla kierowców

Na przełomie października oraz listopada, w związku ze świętem Wszystkich Świętych, na polskie drogi wyjeżdżają setki tysięcy kierowców. Duży ruch, pozamykane ulice i brak miejsc parkingowych to prawdziwy koszmar dla kierujących.

To także wyjątkowo niebezpieczny okres na drogach - miniona niedziela była trzecim dniem, w którym funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierujących, a także prędkość, z jaką się poruszali. Wszystko, po to, by każdy zmotoryzowany mógł w bezpieczny sposób dotrzeć do celu swojej podróży.

Niestety, ale nie wszyscy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów, narażając tym samym innych uczestników ruchu drogowego.

W samą tylko niedzielę mundurowi zatrzymali aż 343 nietrzeźwych kierowców. Łącznie w ręce policji trafiło aż 737 sprawców przestępstw drogowych. Co ciekawe, wśród nich jest aż 197 poszukiwanych.

Niestety, ale publicznych drogach doszło do 61 wypadków, w których zginęło 10 osób, a 77 zostało rannych - przekazała polska policja.

Wcześniejsze dane również nie napawają optymizmem. Łącznie od piątku do niedzieli doszło do 245 wypadków, w których zginęło 18 osób, a 293 zostały ranne. Policjanci w te trzy dni zatrzymali 834 nietrzeźwych kierowców.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Te auta kochają Polacy. 10 najpopularniejszych modeli na rynku wtórnym - Galeria

Slajd 1 z 10

M 93 - Fotografia własna

10. BMW 5

Samochód osobowy klasy wyższej produkowany pod niemiecką marką BMW od 1972 roku. Model ten zaskarbił sobie sympatię Polaków dość obszernym wnętrzem, napędem na tył i dość atrakcyjną relacją ceny do wyposażenia. W 2020 właścicieli znalazło 12 471 aut.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: motofilm.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Kierowca audi nie zatrzymał się przed przejściem. Niemal potrącił dziewczynkę

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo

Czytaj więcej >
Kierowca audi próbował ominąć korek. Wybuchły mu opony

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo

Czytaj więcej >
Drogowe zmagania pracowników jednej firmy. Napsuli krwi kierowcom na A4

Wideo

Firmowe porachunki na autostradzie A4. Kierowcy chyba pożegnają się z pracą - Wideo

Czytaj więcej >
Wjechał na zwodzony most i się zatrzymał. Trzyosobowa rodzina spadła

Wideo

Wjechał na most zwodzony na czerwonym świetle. Przegrał z grawitacją - Wideo

Czytaj więcej >
Pijany kierowca bmw wjechał wprost w latarnię. Mógł kogoś zabić

Wideo

Pijany kierowca BMW wjechał w latarnię - Wideo

Czytaj więcej >

Wideo

Wbił się w karetkę na skrzyżowaniu. Kto ponosi winę za ten incydent? - Wideo

Czytaj więcej >